Bahcevanlar

MOONFERT ROOT (YENİ DİKİLEN BİTKİLER İÇİN)

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yazan  Kategori: TOPRAK, SU, GÜBRELEME

Ülkemize ithal gelen süs bitkileri özel şartlarda ve iyi bakım koşulları altında yetiştiğinden bahçemize dikildiğinde aynı durumu pek göremeyiz. MOONFERT ROOT gübresi özellikle kılcal kök gelişimini artmasını destekleyen ve böylece bitkilerin yaşamını sürdürebileceği daha sağlıklı bir ortam hazırlar.


En iyi şartlarda bakılıp büyütülen bitkiler, kötü topraklara dikildiğinde kılcal kök oluşturamaz ve toprakta sağlıklı bir şekilde büyüme sağlayamaz. MOONFERT ROOT sayesinde saçak kök oluşumu artarak yoğun ve hızlı sürgün oluşumu elde edilir. Ayrıca ani ve sert soğuklarda yaprak kalitesinin bozulmasını engeller.
Ambalaj Boyutu 1lt.

Garanti Edilen İçerik %w/w

Toplam Organik Madde %35
Toplam Azot %15
Organik Azot %3
Suda Çözünür Potasyum Oksit(K2O) %2
Ph Aralığı 4.2-6.2

 

Okunma 1045 defa Son Düzenlenme Cuma, 20 May 2016 18:27
Tarık KAYAR

Ziraat Mühendisi - 17 Eylül 1983 İstanbul doğumludur.  İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Beyoğlu Özel Tarhan Kolejinde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini 2001-2005 yılları arasında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Besleme Bölümü üzerine sürdürdü. 2006 yılında askerlik görevini kısa dönem olarak Ardahan’da tamamladıktan sonra ilk iş deneyimini beş buçuk ay süren Koçtaş Yapı Marketlerinde satış temsilcisi olarak kariyer hayatına başlangıç yaptı. 2006-2010 yılları arasında ise Garanti Bankası’nda satış temsilcisi görevini üstlendi.2012 senesinde Beykent Üniversitesi Pazarlama Bölümünde MBA tamamladı. 2010 yılı Ağustos ayından itibaren 2.5 yıl süreyle Gübretaş T.A.Ş'de ürün sorumlusu olarak çalışmıştır. Şuanda Bahçevanlar Peyzaj Ltd. Şti. ortaklarındandır.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.