Otomatik Sulama Sistemi

Otomatik Sulama Sistemi, bahçenizdeki tüm bitkilerin siz elinizi sürmeden otomatik olarak sulanmasını sağlayan bir sistemdir.

Toprak altı ve üzerinden geçirilen değişik çap ve ebatta borular ile suyun bitki ile buluşmasını sağlayan, elektronik zamanlayıcılarla sulama süresini ve zamanını kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Neden Otamatik Sulama Sistemi?

1) Su'dan tasarruf

Çim alan, süs bitkileri, meyve ağaçları gibi alanlara damla sulama ve sprink - rotar sulama yöntemiyle gereksiz su harcanmasına engel olur. Bitkilerin su ihtiyacına göre yeterli miktarda su verilmesi sağlanır.

2) Zamandan Tasarruf

Bahçe sulamaya artık ekstra vakit ayırmanıza gerek kalmayacak. Sulama zamanını kendiniz cihaz üzerinde ayarlayarak her gün aynı saatte çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bahçeye yerleştirilen yağmur sensörü sayesinde yağışlı havalarda sistem otomatik olarak kendisini kapatmaktadır.

3) Paradan Tasarruf

Bahçe sulamaya ayrılan vakit ve kontrolsüz yapılan sulamalar size maddi açıdan olumsuz yansımaktadır. Yeterli miktarda suyun harcanması ve sizin bu işe vakit ayırmamanız şüphesiz size maddi olarak olumlu geri dönüş sağlayacaktır.