HORTIFEEDS TARIM ve PEYZAJ GÜBRELERİ

HORTIFEEDS markası 25 sene önce, alışılmış standart üretimin dışında bölgenin, üreticinin ve mahsulün ihtiyacına göre farklı alternatifler sunmak amacıyla doğmuştur. İhtiyaca yönelik siparişler kaliteli ve taze hammadde tedariğiyle kaliteden ödün vermeden zamanında hazırlanır.

 

Hortifeeds, ISO 9001:2008 standartları sertifikasına sahiptir. Tüm ürünler yetiştiricilerin ve peyzaj alanlarındaki bitkilerin isteğini karşılamaya yönelik sıkı kalite kontrol standartlarına tabi tutulmuştur.

 

İlk başlarda küçük ve yerel olarak İngiltere’de faaliyet veren firma teknolojik gelişmeleri takip ederek kurumsal olarak gelişmiş ve zamanla ülke sınırlarını aşarak tüm Avrupa ve Orta Doğuda aranılan bir marka haline gelmiştir.

 

Tam anlamıyla Türkiye iklim, toprak, yetiştirilen mahsul özellikleri ve peyzaj bitkileri esas alınarak yeniden formüle edilmiş ürünler tarım ve peyzaj alanında hizmete sunulmuştur.

 

Başlıca ürün grupları; suda eriyen gübreler, sıvı gübreler, yaprak gübreleri, hidrofonik sistemler için gübreler ve iz element karışımları şeklindedir.