Bahcevanlar

KOKUSUZ BÖCEK İLACI - EVDE KULLANIMA UYGUN

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yazan  Kategori: ZARARLI VE HASTALIKLAR

Kokusuz olan böcek ilacı  evlerinizde ve bahçenizde güvenle kullanabileceğiniz kokusuz bir böcek ilacıdır. Ailemiz, çevremiz ve yediklerimizde kimyasal bir etki tarafından tehdit edilmek istemeyiz. Kimyasal olmayan ilaçların etkisi ise maalesef sınırlıdır.

İlaç, bir bahçevanın veya evde bitki besleyen bir kişinin ihtiyaçlarına güvenle cevap verir. Unlu bit, kabuklu bit, beyaz sinek, kırmızı örümcek gibi zararlılara karşı kullanılmaktadır.

Toprağın ıslatılması esnasında kullanıldığında birçok bitki için bir sistemik olarak işlev görür. Ürün, bitkinin dolaşım sistemi içine girdiğinde, böcekler beslenme esnasında ilaca maruz kalırlar. İlacın içeriği böceğin beslenmesini azaltır veya tamamen durmasını sağlar, larvaların büyümesini engeller, çiftleşmeyi azaltır veya durdurur ve bazı durumlarda ise böceklerin nefes alma kanallarını kapatarak ölmelerine neden olur.

Güvenli Mi?
Ürün ambalajında kullanım dozajı hakkında bilgi verilmektedir. Düzgün bir şekilde kullanıldığında, zehirli etkisi bulunmamaktadır. Ürünü asla içmeyin ve hamile iseniz üründen uzak durun. 

Ambalaj: 1lt.
Kullanım: 1lt suya 10 cc

 

Satın almak için tıklayınız.

 

 

 

Okunma 5221 defa Son Düzenlenme Salı, 10 Nisan 2018 13:50
Tarık KAYAR

Ziraat Mühendisi - 17 Eylül 1983 İstanbul doğumludur.  İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Beyoğlu Özel Tarhan Kolejinde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini 2001-2005 yılları arasında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Besleme Bölümü üzerine sürdürdü. 2006 yılında askerlik görevini kısa dönem olarak Ardahan’da tamamladıktan sonra ilk iş deneyimini beş buçuk ay süren Koçtaş Yapı Marketlerinde satış temsilcisi olarak kariyer hayatına başlangıç yaptı. 2006-2010 yılları arasında ise Garanti Bankası’nda satış temsilcisi görevini üstlendi.2012 senesinde Beykent Üniversitesi Pazarlama Bölümünde MBA tamamladı. 2010 yılı Ağustos ayından itibaren 2.5 yıl süreyle Gübretaş T.A.Ş'de ürün sorumlusu olarak çalışmıştır. Şuanda Bahçevanlar Peyzaj Ltd. Şti. ortaklarındandır.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.