Bahcevanlar

HORTIFEEDS TARIM ve PEYZAJ GÜBRELERİ

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Kategori: TOHUMLAR

HORTIFEEDS markası 25 sene önce, alışılmış standart üretimin dışında bölgenin, üreticinin ve mahsulün ihtiyacına göre farklı alternatifler sunmak amacıyla doğmuştur. İhtiyaca yönelik siparişler kaliteli ve taze hammadde tedariğiyle kaliteden ödün vermeden zamanında hazırlanır.

 

Hortifeeds, ISO 9001:2008 standartları sertifikasına sahiptir. Tüm ürünler yetiştiricilerin ve peyzaj alanlarındaki bitkilerin isteğini karşılamaya yönelik sıkı kalite kontrol standartlarına tabi tutulmuştur.

 

İlk başlarda küçük ve yerel olarak İngiltere’de faaliyet veren firma teknolojik gelişmeleri takip ederek kurumsal olarak gelişmiş ve zamanla ülke sınırlarını aşarak tüm Avrupa ve Orta Doğuda aranılan bir marka haline gelmiştir.

 

Tam anlamıyla Türkiye iklim, toprak, yetiştirilen mahsul özellikleri ve peyzaj bitkileri esas alınarak yeniden formüle edilmiş ürünler tarım ve peyzaj alanında hizmete sunulmuştur.

 

Başlıca ürün grupları; suda eriyen gübreler, sıvı gübreler, yaprak gübreleri, hidrofonik sistemler için gübreler ve iz element karışımları şeklindedir.

 

Okunma 1218 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 23 Nisan 2016 16:52
Tarık KAYAR

Ziraat Mühendisi - 17 Eylül 1983 İstanbul doğumludur.  İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Beyoğlu Özel Tarhan Kolejinde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini 2001-2005 yılları arasında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Besleme Bölümü üzerine sürdürdü. 2006 yılında askerlik görevini kısa dönem olarak Ardahan’da tamamladıktan sonra ilk iş deneyimini beş buçuk ay süren Koçtaş Yapı Marketlerinde satış temsilcisi olarak kariyer hayatına başlangıç yaptı. 2006-2010 yılları arasında ise Garanti Bankası’nda satış temsilcisi görevini üstlendi.2012 senesinde Beykent Üniversitesi Pazarlama Bölümünde MBA tamamladı. 2010 yılı Ağustos ayından itibaren 2.5 yıl süreyle Gübretaş T.A.Ş'de ürün sorumlusu olarak çalışmıştır. Şuanda Bahçevanlar Peyzaj Ltd. Şti. ortaklarındandır.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.