Bahcevanlar

LÖSEV & BAHÇEVANLAR PEYZAJ NİSAN AYI ETKİNLİĞİ

Öğeyi Oyla
(3 oy)
Kategori: ÇOCUKLAR

Lösev'le ortak gerçekleştirilen Nisan ayı etkinliğinde,  toprakta yaşayan canlılar hakkında genel bilgilendirmeler yapıldı. Solucan ve sümüklü böcekler topraktan bulunarak, tek tek çocuklar tarafından gözlemlenerek topraktaki fonksiyonları anlatıldı.

 

Çocuklara çim alanların nasıl oluştuğu ve çim’in tohumdan gelişerek nasıl yeşil bir görüntü oluşturduğu karşılılı soru-cevaplarla anlatıldı. Hazırlanan toprak alanlarda çim tohumu ekimini çocuklarımız kendi elleriyle gerçekleştirdi. Çocukların çok keyif aldığı tohum ekiminin ardından sulama işlemi gerçekleştirildi.

Lösev Mecidiyeköy mağazada görevlileri ve annelerinde katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik, hazırlanan parsellerin çocuklara teslimiyle son buldu.

 

 

 

 

 

Okunma 2678 defa Son Düzenlenme Perşembe, 09 May 2013 07:51
Tarık KAYAR

Ziraat Mühendisi - 17 Eylül 1983 İstanbul doğumludur.  İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Beyoğlu Özel Tarhan Kolejinde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini 2001-2005 yılları arasında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Besleme Bölümü üzerine sürdürdü. 2006 yılında askerlik görevini kısa dönem olarak Ardahan’da tamamladıktan sonra ilk iş deneyimini beş buçuk ay süren Koçtaş Yapı Marketlerinde satış temsilcisi olarak kariyer hayatına başlangıç yaptı. 2006-2010 yılları arasında ise Garanti Bankası’nda satış temsilcisi görevini üstlendi.2012 senesinde Beykent Üniversitesi Pazarlama Bölümünde MBA tamamladı. 2010 yılı Ağustos ayından itibaren 2.5 yıl süreyle Gübretaş T.A.Ş'de ürün sorumlusu olarak çalışmıştır. Şuanda Bahçevanlar Peyzaj Ltd. Şti. ortaklarındandır.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.