Bahcevanlar

ÇİM HAVALANDIRMA SANDALETİ

Öğeyi Oyla
(2 oy)
Kategori: ÇİM

Çiminiz Nefes Alacak

Çim alanlarınızı havalandırmak artık çok kolay. Çim havalandırma sandaletlerini ayakkabınızın altına geçirerek bahçenizde keyifli bir şekilde yürümeniz yeterlidir. Sandaletlerin altındaki çiviler toprakta delikler oluşturur. Oksijen ve suyun köklere iletilmesini sağlayarak çimlerin daha sağlıklı ve dayanıklı bir yapı kazanmasını sağlar. Yaklaşık 5.5 cm olan çivi boyları dikine yapmış olduğu havalandırma sayesinde kardeşlenmeyi artırır.

 

Her yıl yüzlerce metrekare çim alanı yeterli havalandırma yapılamadığından sararmakta ve çeşitli hastalıklara yakalanıp yok olmaktadır. Bu da binlerce liranın kaybı anlamına gelmektedir. Senede iki kez fazla vaktinizi almayacak olan bu basit uygulama ile çim alanlarınızın ömrü şüphesiz uzayacaktır. Havalandırma yapacağınız en iyi zaman, ilkbahar ve sonbahar sezonlarıdır. Her iki sezonda yürüyüş yönünüz farklı olması, çim alanınızın homojen bir şekilde havalanmasını sağlayacaktır.

Mekanik çim havalandırma aletlerini de kullanarak çiminizi havalandırmanız mümkündür ancak bu yöntem kullanım açısından zorluğu olduğu gibi pahallı bir yöntemdir. Çim havalandırma sandaletlerini her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yürümeye başlamadan evvel, sandalet kemerlerinin sıkıca bağlandığınızdan emin olmasınız. Çiviler toprağa dik gelecek şekilde normalden daha yavaş bir hızda yürüyerek bahçenizi dolaşmalısınız.

Herhangi bir sakatlığa mahal verilmemesi için toprak zemin harici alanlarda kullanılmamalı ve çocuklardan uzak tutulmalıdır.

Çim havalandırma sandaletinin kullanımı için videoyu izleyebilirsiniz.

Satın almak için bizimle irtibata geçiniz.

 

 

Okunma 7071 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 29 Aralık 2012 20:35
Tarık KAYAR

Ziraat Mühendisi - 17 Eylül 1983 İstanbul doğumludur.  İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Beyoğlu Özel Tarhan Kolejinde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini 2001-2005 yılları arasında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Besleme Bölümü üzerine sürdürdü. 2006 yılında askerlik görevini kısa dönem olarak Ardahan’da tamamladıktan sonra ilk iş deneyimini beş buçuk ay süren Koçtaş Yapı Marketlerinde satış temsilcisi olarak kariyer hayatına başlangıç yaptı. 2006-2010 yılları arasında ise Garanti Bankası’nda satış temsilcisi görevini üstlendi.2012 senesinde Beykent Üniversitesi Pazarlama Bölümünde MBA tamamladı. 2010 yılı Ağustos ayından itibaren 2.5 yıl süreyle Gübretaş T.A.Ş'de ürün sorumlusu olarak çalışmıştır. Şuanda Bahçevanlar Peyzaj Ltd. Şti. ortaklarındandır.

2 yorum

 • Yorum Linki Cumartesi, 04 Ocak 2014 14:38

  merhaba;

  KDV dahil 99 TL'dir.

 • faruk uçak faruk uçak
  Yorum Linki Pazartesi, 23 Eylül 2013 08:48

  Merhaba;
  Çim havalandırma sandaletinin fiyatını bildirirmisiniz.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.