Bahcevanlar

ÇİM HAVALANDIRMADA YENİLİK

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Yazan  Kategori: BAHÇE ALET VE EKİPMANLARI

 

Çim havalandırma aparatı

Günümüzde bahçelerde ev sahipleri tarafından da rahatça kullanılan aletler geliştirildi.

 

Bu ürünler sayesinde,çimlerinizin üzerinde gezinirken siz de havalandırabilirsiniz.

Ülkemizde şu an için satışı olmayan bu aparatlar özellikle yurtdışı seyahatı yapan bahçe severler tarafından temin edilebilir.12 $ ve 40$ arasında değişen bu ürünlerin çime yaptığı fayda,tartışılmaz.Çimin daha sağlıklı ve uzun ömürlü yaşaması için olmazsa olmaz bir üründür.

Lawn Aerator Sandals, Rotary Lawn Aerator ismi ile arama motorunda arama yaparsanız ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.


Bu ürün niye gerekli?Genelde çim alanlarda bu tür havalandırma işlemi pek yapılmaz.Çünkü  bakıcıların bazıları  veya ev sahipleri buna üşenebilir.Bu ürüne sahip olunursa hafta sonları çimin üzerinde gezerken bu işlemi gerçekleştirmiş olur. 

 

Okunma 2273 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 18 Ağustos 2012 10:45
Alparslan ÜLKÜ

Yüksek Ziraat Mühendisi - 28 Haziran 1972 Ankara doğumludur. İlk öğrenimini Ankara, Ağrı, Erzincan ve İstanbul'da tamamladı. Orta öğrenimini İstanbul, liseyi de Gelibolu'da tamamladıktan sonra lisans öğrenimini 1990-1994 yılları arasında, yüksek lisansını da 1994-1996 yıllarında Trakya Üniversitesi Tekirdağ Ziraat Fakültesinde sona erdirdi. Askerlik hizmetini 1996-1997 yılları arasında J.Atğm. olarak Silopi’de tamamladı. Yüksek lisans yaparken Eminönü çiçekçiler pazarında zirai ilaç bayi mesul müdür olarak iş hayatına başladı. Aynı şirketler grubunda haşere ve zararlılarla mücadele (pest control) işlerinde kontrol mühendisi olarak çalıştı. Çalıştığı şirketin yeniden yapılanmasıyla çim tohumu ve ithal gübre pazarlamasında satış elemanı olarak görev yaptı. 1995 yılında başladığı bu firmadan 2004 yılında ayrılarak Büyük Çamlıca Fidancılık şirketinde teknik departman sorumlusu olarak 2010 yılı ağustos ayına kadar çalışmıştır. Daha sonra Gübretaş T.A.Ş'de Ürün teknik destek sorumlusu olarak 2.5 yıl hizmet ettikten sonra şuanda Bahçevanlar Peyzaj Ltd. Şti. ortaklarındandır.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.