Bahcevanlar

  • ORGANİK İLAÇLAMA

  • ORGANİK SEBZE BAHÇESİ KURULUMU

  • OTOMATİK SULAMA SİSTEMİ KURULUMU

  • UZMAN BAHÇE BAKIMI

  • SİZ HAYAL EDİN BİZ YAPALIM...

  • BÜYÜK AĞAÇ BUDAMA HİZMETİ

  • OFİS BİTKİLENDİRMESİ

  • PROJE ÇİZİMİ

  • UZMAN DANIŞMANLIK HİZMETİ

ÇİM HAVALANDIRMA SANDALETİ

Çiminiz Nefes Alacak

Çim alanlarınızı havalandırmak artık çok kolay. Çim havalandırma sandaletlerini ayakkabınızın altına geçirerek bahçenizde keyifli bir şekilde yürümeniz yeterlidir. Sandaletlerin altındaki çiviler toprakta delikler oluşturur. Oksijen ve suyun köklere iletilmesini sağlayarak çimlerin daha sağlıklı ve dayanıklı bir yapı kazanmasını sağlar.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız  
Satın almak için tıklayınız

MOONFERT ROOT (YENİ DİKİLEN BİTKİLER İÇİN)

Ülkemize ithal gelen süs bitkileri özel şartlarda ve iyi bakım koşulları altında yetiştiğinden bahçemize dikildiğinde aynı durumu pek göremeyiz. MOONFERT ROOT gübresi özellikle kılcal kök gelişimini artmasını destekleyen ve böylece bitkilerin yaşamını sürdürebileceği daha sağlıklı bir ortam hazırlar.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız  
Satın almak için tıklayınız

SİRKE-DOĞAL OT ÖLDÜRÜCÜ

Hemen hepimizin bahçesinin en büyük düşmanları yabani otlardır. Sirke ile bu sorununuzu ortadan kaldırmanız mümkün.

İnsanlar kimyasal ilaçlara tonla para harcamakta ancak yabani otlardan kurtulamamaktadır.

Sirke ile  çok az para harcayarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Sirke doğal bir ürün olup, genellikle üzüm ile elma çeşitleri mevcuttur. Satın aldığımız sirkelerdeki asit oranı genellikle %4-5’tir. İçeriğindeki asetik asit sirkeyi doğal bir ot öldürücü haline getirmektedir.asetik asit yaprakla temas ettiğinde yaprağın üstündeki tüm nemi çekerek bitkiyi öldürür.

Güneş altında sprey şeklinde uygulanması yeşil bitkilerde hızlı bir etki ederek birkaç saat içerisinde öldürmektedir. Sadece bazı yabani ot türleri ertesi güne sarkmaktadır. Sirke köke kadar etki eder bitkiyi kökünden kurutma özelliğine sahiptir.

Unutulmamalıdır ki sirke dokunduğu her bitkiyi öldürmektedir. Çim içerisinde yabani ot mevcutsa, sirke çime de değerse çimlerinizi de kurutacaktır.

 

Bu amaçla, bahçelerimizde dolaşan bu zararlılarla kimyasal değil organik mücadele yapmamız gerektiğini düşündük. Bunun için, bahçelerinize belirli sayıda tavuk kiralama uygulamasını başlattık. Orta büyüklükte bir bahçeye 9 adet  tavuk,1 adet horoz  ve 1 sorumlu kişi ile tüm gün zararlı avı yapmaya çalıştık. Bu uygulama 12 ay boyunca zararlı türüne göre yapılmaktadır.